CZĘŚCI, PODZESPOŁY, AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, PRZYCZEP, NACZEP I AUTOBUSÓW

Firma F.H.U. "POLCAR" – WABCO SERVICE CENTER istnieje i działa prężnie na rynku motoryzacji ciężarowej od ponad 10 lat, specjalizując się głównie w świadczeniu usług naprawy pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep oraz autobusów kładąc nacisk na elektronikę, pneumatykę, hydraulikę. Wykonujemy naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz bieżące utrzymując standardy jakości uni europejskiej i zaleceń producenckich. Posiadamy autoryzacje producentów firm takich jak:

logo

Zaczątek firmy i jej historia zaczęła się od osoby samego właściciela, pana Rafała Kopaczewskiego, który już jako młody chłopiec interesował się elektroniką, elektryką i pneumatyką aż w końcu zaczął naprawiać samochody ciężarowe w przydomowym budynku gospodarczym. Wiele lat ciężkiej pracy pana Rafała oraz otrzymanie pierwszej autoryzacji producenckiej z firmy "WABCO" zmobilizowało obecnego właściciela do wybudowania serwisu z prawdziwego zdarzenia, w obecnej chwili pracuje tu 25 osób, a firma nadal inwestuje środki finansowe w rozwój i dalszą rozbudowę i tak dużego obiektu.

Serwis "POLCAR" współpracuje z firmami transportowymi i spedycyjnymi w całej Polsce i poza granicami kraju. Rozwój naszej firmy, doświadczenie, profesjonalny dialog z klientem, dobrze zaopatrzony sklep z częściami oraz obsługa coraz większej rzeszy firm, które nam zaufały stawia nas na w czołówce Autoryzowanych Stacji Obsługi – "WABCO SERVICE CENTER".

solidny partner

Sklep, sklep internetowy | O firmie POLCAR | Serwis samochodów ciężarowych

FIRMA POLCAR - SERVICE WABCO CENTER - AUTORYZOWANY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, NACZEP, AUTOBUSÓW ORAZ MASZYN CIĘŻKICH BUDOWLANYCH.

Powstała w roku 1995 z inicjatywy Rafała Kopaczewskiego. Wiedza samego założyciela, jak i doświadczenie wykwalifikowanego personelu elektroników, mechaników, elektryków, handlowców oraz wieloletni staż w branży napraw i sprzedaży części, pozwala nam na prężny rozwój naszej firmy oraz uzyskanie jeszcze większego doświadczenia i precyzji. Biegłoś w wykrywaniu i diagnostyce oraz usuwaniu usterek, wysoki poziom świadczonych usług a także miła i fachowa obsługa klienta powoduje iż współpracujemy z firmami transportowymi oraz handlowymi z całej polski i zagranicy. Przez lata swojej działalności firma wyspecjalizowała się w naprawach taboru ciężarowego, a dokładniej ciągników siodłowych, przyczep, naczep i autobusów w pełnym zakresie oraz szeroko pojętej sprzedaży części zamiennych w tych pojazdach.

WABCO, KNORR, HALDEX-GRAU, LANGENDORF, SAF, GRONAWELD

Zakład posiada autoryzację takich producentów jak: WABCO, KNORR, HALDEX-GRAU, LANGENDORF, SAF, GRONAWELD. Należymy do sieci warsztatów serwisowych "LIDER-SERVICE-TRUCK".

Serwis samochodów ciężarowych

Warsztat wyposażony jest w profesjonalny sprzęt - nowoczesne linie diagnostyczne, laboratorium elektroniczne oraz całą gamę nowoczesnych urządzeń potrzebnych do pracy i prowadzenia profesjonalnego i fachowego serwisu napraw - komputery, testery inne.

AUTORYZOWANY SERWIS WABCO

Posiadamy również wielkometrażowy dobrze zaopatrzony sklep i magazyn części zamiennych orginalnych oraz zamienników do wszystkich marek pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep i autobusów, w szerokim asortymencie firm producenckich. Posiadane przez nas autoryzacje oraz tak dobre kontakty handlowe i kompetencje sprzedawców umożliwią łatwą dostępność towaru, bardzo korzystne zakupy oraz szybką naprawę pojazdów i usprawnienie naszego serwisu. Stale rozszerzamy naszą ofertę towarową dbając o idee naszego działania jaką jest najlepsza jakość oferowanych przez nas towarów oraz konkurencyjna cena. Wszystkie zakupione u nas części są objęte gwarancją producenta. Każdy klient może liczyć na fachowe wsparcie handlowe i techniczne.

Wykonanie: Agencja Interaktywna ELNINO