CZĘŚCI, PODZESPOŁY, AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, PRZYCZEP, NACZEP I AUTOBUSÓW

F.H.U. "POLCAR" – WABCO SERVICE CENTER to również dynamicznie rozwijająca się placówka handlowa w kierunku części, podzespołów oraz akcesoriów samochodowych na rynku motoryzacji ciężarowej. Wkładamy duże zaangażowanie i stale polepszamy operatywność działań i obsługę naszego klienta. Staramy się działać z pasją i chęcią rozwoju naszej firmy na podstawie rzetelnego wizerunku, wiarygodnej opinii jak również partnerskich zasadach współpracy z naszymi klientami, dostawcami wspólnym zrozumieniu i obsłudze technicznej.

Aby sprostać oczekiwaniom naszego klienta nieustannie poszerzamy asortyment o części wysokiej jakości znanych i cenionych producentów na rynku europejskim jak również wyszukujemy alternatywy atrakcyjnej cenowo nie odbiegając od jakości i parametrów oryginalnych części. Posiadamy serwis i autoryzację firm:

logo

Pozwala to nam oferować i wymieniać na miejscu towar najlepszej jakości w krótkim czasie naprawy oraz dostawy ponieważ wychodzimy z założenia, że zadowolenie i satysfakcja naszych klientów w dużym stopniu zależy od poziomu jakości oferowanego asortymentu, dobrej ceny, czasu naprawy oraz dostępności towaru.

Posiadamy w naszym sklepie firmowym towar potwierdzony europejskimi certyfikatami do wszystkich marek pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep oraz autobusów m.in.

loga

Głównie specjalizujemy się w pneumatyce, hydraulice, elektronice ale prowadzimy sprzedaż ciągłą przy serwisową wszystkich części potrzebnych do naprawy i usprawnienia w/w pojazdów.

sklep internetowy

Sklep, sklep internetowy | O firmie POLCAR | Serwis samochodów ciężarowych

FIRMA POLCAR - SERVICE WABCO CENTER - AUTORYZOWANY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, NACZEP, AUTOBUSÓW ORAZ MASZYN CIĘŻKICH BUDOWLANYCH.

Powstała w roku 1995 z inicjatywy Rafała Kopaczewskiego. Wiedza samego założyciela, jak i doświadczenie wykwalifikowanego personelu elektroników, mechaników, elektryków, handlowców oraz wieloletni staż w branży napraw i sprzedaży części, pozwala nam na prężny rozwój naszej firmy oraz uzyskanie jeszcze większego doświadczenia i precyzji. Biegłoś w wykrywaniu i diagnostyce oraz usuwaniu usterek, wysoki poziom świadczonych usług a także miła i fachowa obsługa klienta powoduje iż współpracujemy z firmami transportowymi oraz handlowymi z całej polski i zagranicy. Przez lata swojej działalności firma wyspecjalizowała się w naprawach taboru ciężarowego, a dokładniej ciągników siodłowych, przyczep, naczep i autobusów w pełnym zakresie oraz szeroko pojętej sprzedaży części zamiennych w tych pojazdach.

WABCO, KNORR, HALDEX-GRAU, LANGENDORF, SAF, GRONAWELD

Zakład posiada autoryzację takich producentów jak: WABCO, KNORR, HALDEX-GRAU, LANGENDORF, SAF, GRONAWELD. Należymy do sieci warsztatów serwisowych "LIDER-SERVICE-TRUCK".

Serwis samochodów ciężarowych

Warsztat wyposażony jest w profesjonalny sprzęt - nowoczesne linie diagnostyczne, laboratorium elektroniczne oraz całą gamę nowoczesnych urządzeń potrzebnych do pracy i prowadzenia profesjonalnego i fachowego serwisu napraw - komputery, testery inne.

AUTORYZOWANY SERWIS WABCO

Posiadamy również wielkometrażowy dobrze zaopatrzony sklep i magazyn części zamiennych orginalnych oraz zamienników do wszystkich marek pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep i autobusów, w szerokim asortymencie firm producenckich. Posiadane przez nas autoryzacje oraz tak dobre kontakty handlowe i kompetencje sprzedawców umożliwią łatwą dostępność towaru, bardzo korzystne zakupy oraz szybką naprawę pojazdów i usprawnienie naszego serwisu. Stale rozszerzamy naszą ofertę towarową dbając o idee naszego działania jaką jest najlepsza jakość oferowanych przez nas towarów oraz konkurencyjna cena. Wszystkie zakupione u nas części są objęte gwarancją producenta. Każdy klient może liczyć na fachowe wsparcie handlowe i techniczne.

Wykonanie: Agencja Interaktywna ELNINO